Wpisy użytkownika Mietka z dnia 15 czerwca 2015

Liczba wpisów: 3

mietka123
 
Hej,
Jak pewnie wiecie, wczoraj czyli 14 czerwca odbywał się światowy dzień krwiodawstwa, oczywiście wzięłam w nim udział,niestety zdjęcia nie zrobiłam bo było mi ciutke słabo ale dałam radę krew szybko opuściła moje żyłki:)zachęcam wszystkich do oddawania krwi, dla nas to małe ukłucie prawie bezbolesne a innym może bardzo pomóc, to było moje drugie oddanie krwi i na pewno na tym nie poprzestanę, zachęcam i to nie tylko w ten dzień 14 czerwca, na niesienie pomocy każdego dnia jest odpowiednia chwila:)
000_0065.JPG

Mój siniaczek:P
  • awatar xthy: Oj chyba bym sie nie odważyła oddać tyle krwi , boje się każdego ukucia nawet w palca ;)
  • awatar Dlaczego_ja???: Dzielna jesteś
  • awatar †Tyśka†: OOO piona też oddawałam ostatnio krew :D
Pokaż wszystkie (4) ›
 

mietka123
 
Dostałam ostatnio od mojego Wujka miodek:) jeszcze w plastrach nie wybrany,ale jest pyszny. Wuja ma własne pszczoły:)Miód już w Antycznej Grecji uważany był za nektar Bogów.W starożytnych czasach lubiano go jeść ale odkryto również inne jego zalety: wykorzystywali go jako kosmetyk jak i również do balsamowania zwłok, wierzyli też że zapewni im zdrowie , młodość i długowieczność, dlatego olimpijczycy podczas zawodów traktowali go jako źródło energii.Jednak przez wiele wieków miód był przeznaczany do słodzenia i wytwarzania z niego napojów alkoholowych, Polska ma bardzo długą tradycję w wytwarzaniu miodu. Słowianie pili miód i wypiekali z niego związane z kultem słońca kołacze miodowe,Wysokokaloryczny miód jest bogaty w witaminy z grupy B , witaminy A, C i K, jak i również jest źródłem węglowodanów, ma ponad 30 składników mineralnych:)
,Czy w herbacie czy na chlebie zawsze smakuje wyśmienicie:)A to mój miodek :
105_0764.JPG
 

mietka123
 
Kocham czytać,lecz niestety mam na to mało czasu. Dzisiaj znalazłam chwilkę i zaczęłam czytać książkę Gilla Harveya pt.: ,,Przygody na pustyniach". Zaciekawiła mnie, ponieważ przedstawia sytuację i historię ludzi którzy byli tam na pustyni pozostawieni sami sobie,jest kilka historii i każda jest inna,w każdej da się odczuć jaka pustynia potrafi być okrutna,ciekawa i piękna jednocześnie,polecam :)
105_0762.JPG
  • awatar Folari: Ja obecnie czytam Samotność w sieci i bardzo mi się podoba. Ujęła mnie ta delikatna miłość przeplatana erotyzmem, który nie jest rażący. Mistrzostwo. :)
  • awatar Mietka: @Folari: Czytałam samotność w sieci już z 5 razy uwielbiam wracać do tej książki, film tego nie nie oddaje co ukazuje nam książka:)
  • awatar Mrs Dangerous: Ja też lubię czytać. Ja czytam obecnie "Syberia" Theodora Kroga :)
Pokaż wszystkie (9) ›